Nazwa
Rodzaj
Cena -
 
 
» Interaktywna mapa noclegów
» Noclegi Międzyzdroje
 
Dodaj obiekt   •   Strony internetowe
 
 
Strona główna » O nas
 

O nas

Nasza firma to profesjonalny zespół młodych i zgranych ludzi, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w poszczególnych branżach technologii internetowych, marketingu internetowego oraz turystyki biznesowej. Dzięki zdobytej wiedzy, wieloletniej pracy w zawodzie oraz połączeniu sił, stworzyliśmy grupę ludzi potrafiącą sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom.

Firma get in web powstała w 2007 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie kilkudziesięciu klientów oraz zrealizowała kilkaset projektów internetowych, począwszy od prostych zleceń po rozbudowane aplikacje internetowe. Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych stron i serwisów internetowych, opartych o najnowsze dostępne technologie internetowe stosując przy tym obowiązujące normy i zasady użyteczności stron internetowych, wykorzystując niezbędną wiedzę marketingową. To połączenie przy współpracy ze specjalistami z branży turystycznej pozwala nam na tworzenie projektów wybiegających daleko przed nasza konkurencję. Strony i serwisy przez nas przygotowywane to indywidualne projekty dostosowane do Państwa potrzeb.

Część naszych prac dostępna jest na naszej stronie firmowej. Dzięki współpracy z firmami z branży reklamowej, oferujemy także kompleksową wizualizację firm nie tylko w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. projektowanie logotypów, papierów firmowych, wizytówek, bannerów wielkoformatowych, plakatów, ulotek, gadżetów reklamowych i wiele innych indywidualnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny dla klientów decydujących się na kompleksową obsługę internetową. Projekty przez nas przygotowywane charakteryzują się najwyższą jakością, a do potrzeb każdych z Państwa podchodzimy indywidualnie. Nasz szeroki wachlarz usług to świetne rozwiązanie zarówno dla rozpoczynających internetowe inwestycje, jak i dla tych z Państwa, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowej współpracy z naszymi konkurentami. Na Państwa życzenie udostępniamy nasze referencje oraz portfolio, dokumentujące nasze osiągnięcia.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 
  Noclegi Międzyzdroje
 
» Agroturystyka
» Apartamenty
» Domy letniskowe
» Domki kempingowe
» Hostele
» Hotele
» Kempingi
» Kwatery prywatne
» Motele
» Ośrodki wczasowe
» Pensjonaty
» Pokoje gościnne
» Restauracje
» Sanatoria
» Schroniska
» SPA & Wellness
» Stanice
» Zajazdy
» Zamki, pałace i dwory
 
 
 
 
  Polecane noclegi
 
 
  Ostatnie ogłoszenia
 
 
  Statystyka
 
gości on-line: 1
odwiedzin dzisiaj: 19
łącznie odwiedzin: 6469
od dnia: 2010-06-09
czas generowania: 0.34
 
  Hotel Anders
 
Informacja prasowa (02.09.2013): Nowoczesny Hotel nad jeziorem Anders położony w Starych Jabłonkach, nad brzegiem jeziora Szeląg Mały zaprasza do zapoznania się z ofertą weekendowego spa w kompleksie Natural SPA »
 
Noclegi
© 2007 - Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl. Meble biurowe dostarcza nam Contract.
Nasze serwisy     Noclegi      Szklarska Poręba     Karpacz     Zakopane     Mikołajki