Nazwa
Rodzaj
Cena -
 
 
» Interaktywna mapa noclegów
» Noclegi Międzyzdroje
 
Dodaj obiekt   •   Strony internetowe
 
 
Strona główna » Linki sponsorowane
 

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane to opcja płatnego zakupu boksów reklamowych w wyszukiwarkach internetowych. Nasza oferta obejmuje głownie boksy w wyszukiwarce Google, która to jest liderem spośród systemów wyszukiwania. Linki sponsorowane to odnośniki widoczne na głównej stronie wyszukiwarki, na górze i po prawej stronie naturalnych wyników wyszukiwania. Boksy wyświetlane są dla wcześniej ustalonej grupy odbiorców, a płatność odbywa się jedynie za kliknięcie, a nie wyświetlenie reklamy. Pozwala to na zdobycie konkretnej ilości klientów za ustaloną wcześniej stawkę, docierając jednocześnie w bardzo precyzyjny sposób do docelowej grupy odbiorców, szukających np. noclegów w Karkonoszach czy hoteli w Międzyzdrojach - Państwa boks będzie wyświetlał się jedynie przy ustalonych frazach wpisywanych w pole wyszukiwania.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę kampanii linków sponsorowanych: założenie i konfigurację kampanii dostosowanej do Państwa potrzeb, analizę konkurencji oraz dobór odpowiednich słów kluczowych, stworzenie profesjonalnego boksu reklamowego, opiekę i raportowanie skuteczności kampanii. Posiadamy doświadczonych specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 
  Noclegi Międzyzdroje
 
» Agroturystyka
» Apartamenty
» Domy letniskowe
» Domki kempingowe
» Hostele
» Hotele
» Kempingi
» Kwatery prywatne
» Motele
» Ośrodki wczasowe
» Pensjonaty
» Pokoje gościnne
» Restauracje
» Sanatoria
» Schroniska
» SPA & Wellness
» Stanice
» Zajazdy
» Zamki, pałace i dwory
 
 
 
 
  Polecane noclegi
 
 
  Ostatnie ogłoszenia
 
 
  Statystyka
 
gości on-line: 1
odwiedzin dzisiaj: 19
łącznie odwiedzin: 6469
od dnia: 2010-06-09
czas generowania: 0.16
 
  Hotel Anders
 
Informacja prasowa (02.09.2013): Nowoczesny Hotel nad jeziorem Anders położony w Starych Jabłonkach, nad brzegiem jeziora Szeląg Mały zaprasza do zapoznania się z ofertą weekendowego spa w kompleksie Natural SPA »
 
Noclegi
© 2007 - Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl. Meble biurowe dostarcza nam Contract.
Nasze serwisy     Noclegi      Szklarska Poręba     Karpacz     Zakopane     Mikołajki